Психологічний та бізнес-консалтинг

 – консультування з питань реєстрації та ліквідації підприємств, розробка пакету реєстраційних документів;

– консультування щодо стратегії розвитку компанії, розвитку бізнес-процесів;

– консультування щодо оптимізації управлінських процесів, в т.ч. управління ризиками;

– кадрова безпека підприємства та підбір облікового персоналу;

– консультування з питань структурування бізнесу та реорганізації бізнес-процесів;

– розробка розпорядчих документів підприємства, посадових інструкцій, внутрішніх положень компанії;

– консультування з питань особистісного та професійного росту, організації робочого часу та психології бізнес-відносин

Юридичне обслуговування допоможе Вам бути упевненими в завтрашньому дні та фінансово убезпечити бізнес. Кваліфікований підхід до дослідження ринку дозволить Вашій компанії рухатись вперед та підкорювати нові вершини – створювати та якісно просувати свій бренд, розширяти географію збуту та працювати на результат.

Скориставшись послугами компанії «Ес.Сі.Ай.-Консалтинг» в сфері юридичного та ринкового консалтингу Ви зможете: скоротити витрати на створення маркетингового відділу; звільнити час від рутинної роботи і зосередитися на стратегічних питаннях; покращити якість обслуговування клієнтів; посилити конкурентоспроможність фірми; створити ефективну маркетингову та рекламну стратегію відповідно до діючих умов ринку; використати передові маркетингові інструменти, а також досвід, знання і зв'язки фахівців нашої компанії. 

 

На відмовляйте собі в задоволенні бути на крок попереду інших!

 

 

Юридичний і ринковий консалтинг

Останнім часом бізнес консалтинг став досить затребуваним напрямом діяльності консалтингових компаній. Особливим попитом користуються послуги з відкриття діяльності, реєстрації суб’єктів господарювання, вивчення ринку, підбору персоналу, атестації персоналу на рівень професійної майстерності. Для того, щоб розібратися з такого роду проблемними питаннями без допомоги сторонніх фахівців часто просто не обійтися. Саме за таких умов консалтингові послуги для бізнесу стають затребуваними з боку клієнтів.

У нашій компанії досвідчені і висококваліфіковані фахівці надають наступні послуги в сфері юридичного та ринкового консалтингу:

  • консультування з питань реєстрації та ліквідації підприємств, розробка пакету реєстраційних документів;
  • консультування щодо стратегії розвитку компанії, розвитку бізнес-процесів;
  • консультування щодо оптимізації управлінських процесів, в т.ч. управління ризиками;
  • кадрова безпека підприємства та підбір облікового персоналу;
  • консультування з питань структурування бізнесу та реорганізації бізнес-процесів;
  • розробка розпорядчих документів підприємства, посадових інструкцій, внутрішніх положень компанії, локальних нормативно-правових актів для групи компаній;

Надаючи послуги бізнес консалтингу, ми враховуємо, що кожна компанія індивідуальна, а тому потребує індивідуального підходу до методів вирішення тих чи інших проблем, які виникають в її господарській діяльності та потребують спеціальних знань для їх вирішення.

Юридичний консалтинг - це послуга, яка пов'язана з консультування суб’єктів господарювання з  юридичних питань. Наявність особистого юриста в штаті можуть дозволити собі далеко не всі компанії. Тому послуги такого виду із залученням зовнішніх висококваліфікованих юристів є затребуваними на ринку та користуються попитом у суб’єктів господарювання.

Крім вирішення юридичних питань керівництво більшості діючих компаній цікавить питання розвитку власного бізнесу за допомогою реалізації сучасних маркетингових стратегій. Відповідно надання послуг з маркетингового консалтингу для підвищення ефективності роботи бізнесу теж є пріорітетним напрямом діяльності. Послуги з маркетингового консалтингу охоплюють  розробку та впровадженні в діяльність компанії не тільки новітніх, а й ефективних стратегій маркетингової сфери, що ґрунтуються на вивченні особливостей бізнесу конкретної компанії, її клієнтського середовища, основних напрямів просування товарів / робіт / послуг та вивченні недоліків існуючих в компанії маркетингових стратегій.

Завдяки наданню консалтингових послуг для бізнесу вдається надати допомогу клієнту з  визначення критичних точок розвитку компанії та запропонувати шляхи їх подолання, що спрямовані на розвиток бізнес-процесів та підвищення їх ефективності.

 

Поділитися: