Пакетні послуги

 

Наша компанія має позитивний досвід реалізації проектів, пов’язаних з побудовою системи бухгалтерського обліку і контролю, підвищенням їх ефективності за результатами моніторингу слабких місць та ризикових операцій.

Ми пропонуємо Вам пакети професійних консультаційних послуг за наступними варіантами:

Пакет 1:  Ведення бухгалтерського обліку та складання звітності (комплексний аутсорсинг з віддаленим доступом до бази даних первинної документації (обліку первинних документів з обліку матеріальних цінностей та кадрового обліку) – від побудови бухгалтерського обліку до отримання основного результату – обов’язкової та управлінської звітності).

Пакет 2: Надання усних телефонних консультацій або консультування через електронну пошту за зверненням головного бухгалтера підприємства в терміни, узгоджені сторонами.

Пакет 3: Надання усних та письмових консультацій на усний (письмовий) запит осіб, визначених договором, контроль за складанням місячної, квартальної та річної звітності з виїздом на підприємство або онлайн, участь у щомісячних вебінарах, організовуваних компанією.

Пакет 4: Надання усних та письмових консультацій, розробка документального забезпечення запланованих операцій, внутрішніх нормативних та розпорядчих документів підприємства, контроль за складанням місячної, квартальної та річної звітності з виїздом на підприємство або онлайн, участь у щомісячних вебінарах, організовуваних компанією.

Пакет 5: Надання усних та письмових консультацій, розробка документального забезпечення запланованих операцій, внутрішніх нормативних та розпорядчих документів підприємства, прийняття участі у виборі варіантів реалізації управлінських рішень через здійснення аналізу оптимального оподаткування в рамках діючого законодавства, контроль за складанням місячної квартальної та річної звітності з виїздом на підприємство або онлайн, участь у щомісячних вебінарах, організовуваних компанією.

Пакет 6: Організація виїзних / онлайн корпоративних семінарів та тренінгів для бухгалтерського та адміністративного персоналу.

 

В перелік заходів включається безкоштовний експрес-аналіз діяльності підприємства на основі наданої звітності, моніторинг проблемних питань функціонування системи внутрішнього контролю на основі наданих документів в залежності від сфери його реалізації на підприємстві.

 

 

«Усі господарські операції можна в кінцевому рахунку звести до позначення трьома словами:
Л
ЮДИ, ПРОДУКТИ, ПРИБУТОК. На першому місці знаходяться люди. Якщо у вас немає надійної команди, то з решти факторів мало що вдасться зробити»
Лі Якока

 

 

Поділитися: