КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

Наша команда фахівців завжди тримає руку на пульсі законодавчих змін!

 

Ми пропонуємо Вам комплекс професійних консультаційних послуг за наступними варіантами:

  1. Консультації з питань бухгалтерського обліку і оподаткування за запитом Замовника – 1000 грн./год. (тарифікація від 30 хв.)
  2. Консультація з питань податкового навантаження, вибору оптимальної системи оподаткування, організації бізнес процесів – 2000 грн. / год. (тарифікація від 30 хв.). Послуги по розробці проектів документів оплачуються додатково.
  3. Надання усних телефонних консультацій на усний запит осіб, визначених договором без вивчення документів Замовника в терміни, узгоджені сторонами. 
    Місячна вартість пакету консультаційного обслуговування – від 2500,00 грн.;
  4. Надання усних та письмових консультацій на усний (письмовий) запит осіб, визначених договором з вивченням / без вивчення документів Замовника, участь у вебінарах, організовуваних компанією. 
    Місячна вартість пакету консультаційного обслуговування – від 3500,00 грн.;
  5. Надання усних та письмових консультацій на усний (письмовий) запит осіб визначених договором з вивченням / без вивчення документів Замовника, контроль за складанням місячної, квартальної та річної звітності, участь у щомісячних вебінарах, організовуваних компанією. Місячна вартість пакету консультаційного обслуговування – від 4500,00 грн.;
  6.  Надання усних та письмових консультацій з вивченням / без вивчення документів Замовника, розробка документального забезпечення запланованих операцій, внутрішніх нормативних та розпорядчих документів підприємства, контроль за складанням місячної, квартальної та річної звітності, участь у щомісячних вебінарах, організовуваних компанією. Місячна вартість пакету консультаційного обслуговування – від 6000,00 грн.