Бухгалтерський консалтинг

– діагностика стану бухгалтерського обліку;

– консультування з питань ведення бухгалтерського обліку та подання звітності;

– розробка та удосконалення системи внутрішнього контролю;

– послуги з організації бухгалтерського обліку та розробки облікової політики відповідно до вимог П(С)БО та МСФЗ;

– експрес-аналіз бухгалтерських документів, фінансової та податкової звітності;

– трансформація фінансової звітності за міжнародними стандартами (МСФЗ)

Незалежно від того, чи Ви вже досягли значних успіхів в комерційній діяльності, або тільки починаєте свій шлях у бізнесі, якісне бухгалтерське консультування висококваліфікованими фахівцями Вам просто необхідне. Отримання професійних бухгалтерських консультацій дозволить Вам швидко і своєчасно приймати ефективні управлінські рішення, що сприятимуть зміцненню і розвитку Вашого бізнесу.

Необхідність у бухгалтерських консультаціях особливо гостро відчувається при нестандартних, нетипових або незнайомих ситуаціях, коли бухгалтеру потрібно вирішити нагально питання, а часу на пошуки відповіді в різних джерелах інформації вкрай обмежений.

Професійні консультації з організації та ведення бухгалтерського обліку дозволяють в стислі терміни вирішити нагальні проблеми і відповісти на всі питання, що виникають у Вас в процесі фінансово-господарської діяльності. До переваг отримання послуг з консультування можна також віднести оперативність інформаційної підтримки Ваших управлінських рішень, економію часу на пошук потрібних нормативних документів та варіантів рішень проблемних питань, які вже перевірені на практиці.

Професіоналізм та значний практичний досвід дозволяють спеціалістам компанії «Ес.Сі.Ай.-Консалтинг» на високому рівні здійснювати консультаційний супровід з метою нормалізації та поліпшення фінансового стану компанії, створивши сприятливий клімат для реалізації обраних цілей. Гарантії економічності, обґрунтованості і відповідності законодавчим нормам наших послуг з бухгалтерського консалтингу – запорука захисту Ваших інтересів перед контролюючими органами та контрагентами.

«Індивідуалізм дозволяє завойовувати призи, а командна робота — чемпіонські кубки» 
 Джон Максвелл

 

 

Бухгалтерський консалтинг сьогодні є затребуваною послугою, яка може зацікавити керівників підприємств різних форм власності та організаційно-правових форм, у яких досить часто виникають питання, пов'язані з веденням бухгалтерського обліку і виконанням різного виду завдань бухгалтерського спрямування та /або податкових розрахунків.

Бухгалтерський консалтинг - ідеальне рішення для того, щоб максимально убезпечити себе та співробітників підприємства і запобігти серйозним проблемам, пов'язаним з фінансами. Наша компанія пропонує кваліфіковану допомогу в питаннях, пов'язаних з веденням бухгалтерського обліку та податкових розрахунків. Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, відповідну освіту і навички. Завдяки високому професіоналізму наших фахівців – ваш бухгалтерський облік, звітність та податкові розрахунки поза зоною високого рівня ризику.

Що включають в себе бухгалтерські консалтингові послуги

Бухгалтерські консалтингові послуги в даний час можуть зацікавити як представників державних установ, так і керівництво приватних підприємств. Перш за все, співпраця здійснюються між представниками відділу бухгалтерії компанії, яка звернулася до послуг спеціалізовано фірми, і досвідченими фахівцями консалтингової компанії.

Консалтинг бухгалтерії представлений декількома важливими етапами. У більшості випадків попередньо перед співпрацею між компаніями укладається договір, складений під індивідуальні потреби замовника в частині функцій та обов’язків консалтера. Сторона, що замовляє послуги уважно вивчає  та погоджує кожен пункт договору і надалі фахівці консалтингової компанії приступають до виконання своїх обов'язків.

До основних завдань, які покладаються на представників нашої компанії, необхідно віднести:

  • розробку системи внутрішньої документації на підприємстві;
  • консультування з введення даних первинних документів до програмного продукту, за допомогою якого ведеться облік на підприємстві;
  • надання консультативної підтримки на етапі планування окремих напрямів господарської діяльності та / або окремих господарських операцій з точки зору їх податкових наслідків і ризиків для суб’єкта господарювання;
  • консультації зі складання різного роду обов’язкової та внутрішньої  звітності;
  • інше за індивідуальним запитом замовника.

Консалтингові послуги з бухгалтерського обліку стануть актуальними для підприємств, які з одного боку прагнуть до мінімізації ризиків, пов’язаних зі штрафними санкція через залучення до процесу висококваліфікованих фахівців, а з іншого боку прагнуть оптимізувати кадрове забезпечення бухгалтерської служби без залучення додаткових фахівців до штату підприємства, що дозволяє управлінському персоналу більш якісно акцентувати увагу на формуванні кадрового забезпечення основного виду діяльності, що генерує прибутки компанії.

Фінансовий бухгалтерський консалтинг від нашої спеціалізованої компанії - це вигідно і доступно. На сьогоднішній день наша організація пропонує різноманітні послуги, пов'язані з фінансами. Ми пропонуємо навчальні тренінги та семінари, комплексні проекти, пов'язані з консультуванням і навчанням персоналу.

Чому ми рекомендуємо звернутися до послуг нашої компанії? Перш за все, ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаних з  веденням бухгалтерського обліку, складанням звітності, здійснення податкових розрахунків на підприємствах різних форм власності та розмірів, що враховують індивідуальні потреби та інформаційні запити замовників. Ми пропонуємо найефективніші способи вирішення проблемних питань в сфері бухгалтерського обліку і оподаткування керуючись принципом «оптимізуйте ризики та податки – управляйте фінансовим результатом».

Замовити бухгалтерський консалтинг на вигідних умовах

Замовити бухгалтерський консалтинг стане правильним рішенням для тих керівників, які прагнуть забезпечити безпеку і конфіденційність роботи, пов'язаної з веденням бухгалтерського обліку. Звернувшись до послуг кваліфікованих фахівців, ви зможете знизити ризики і мінімізувати можливі помилки, які роблять працівники бухгалтерських служб через елементарну необізнаність або відсутність досвіду вирішення проблемних питань.

У нашій компанії ви зможете отримати як якісне навчання, так і ряд інших послуг. Фахівці нашої компанії забезпечать індивідуальну роботу протягом необхідного проміжку часу зі співробітниками бухгалтерської служби Вашого підприємства або візьмуть на себе виконання цих функції за Вашою потребою.

Якщо Ваша задача знизити ризики, пов'язані з бухгалтерським обліком і оподаткуванням - ідеальне рішення звернутися за послугами до нашої компанії. Ми допоможемо вирішити питання будь-якої складності з предметної області  бухгалтерський облік, звітність, оподаткування і забезпечимо абсолютну конфіденційність і безпеку для Вашого бізнесу. Будемо раді бачити Вас клієнтами нашої компанії!

 

Поділитися: