• Головна
  • Про компанію
    • Наша команда
    • Головні цінності компанії
    • Завдання роботи
  • Пакетні послуги
  • Вартість послуг
  • Наші партнери
  • Блоги
  • Контактна інформація
sci-consulting.com.ua
SCIENCE CONSCIENCE INDEPENDANCE
  • Аутсорсингові послуги
  • Бухгалтерський консалтинг
  • Податковий консалтинг
  • Юридичний та ринковий консалтинг
  • Проведення тренінгів
  • Аутсорсингові послуги
  • Бухгалтерський консалтинг
  • Податковий консалтинг
  • Юридичний та ринковий консалтинг
  • Проведення тренінгів
  • Головна
  • Про компанію
    • Наша команда
    • Головні цінності компанії
    • Завдання роботи
  • Пакетні послуги
  • Вартість послуг
  • Наші партнери
  • Блоги
  • Контактна інформація
Головна
>
Блоги

Останні роз"яснення контролюючих органів з питань бухгалтерського обліку і оподаткування - коротко про головне - за період 04-10.03.2019 р.!

 

ТОВ «ЕС.СІ.АЙ.-КОНСАЛТИНГ»

 

послуги з ведення бухгалтерського обліку та складання звітності, консультування та проведення семінарів з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

 

м. Житомир, вул. Київська, 77, Бізнес-центр «Глобал», оф. 68 

+38(097)-298-35-62, +38(093)-415-76-99 

сайт: www.sci-consulting.com.ua 

e-mail: info@sci-consulting.com.ua

 

ОГЛЯД ОСТАННІХ ЗМІН ЗАКОНОДАВСТВА ТА

РОЗ’ЯСНЕНЬ МІНІСТЕРСТВ, ВІДОМСТВ ТА КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

 

Актуальні роз’яснення міністерств, відомств та контролюючих органів:

 

В частині спрощенної системи оподаткування

 

Щодо переходу на спрощенну систему оподаткування

Режим доступу: http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/370765.html

ДФСУ наголошує що 15 березня 2019 року останній день подання заяви суб’єктами господарювання про перехід на спрощену систему оподаткування з другого кварталу 2019 року. Відповідно до ст. 298 Кодексу, згідно з абзацом першим п.п. 298.1.4 п. 298.1 суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкта господарювання, зазначеного в абзаці першому п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Кодексу, може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст. 291 Кодексу.

За умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених Кодексом для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому Кодексом, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку (п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 Кодексу).

 

 

В частині змін до нормативно-правових актів

 

Скасовано книгу відгуків і пропозицій

Режим доступу: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/uryad-skasuvav-maksimalnu-nadbavku-na-medobladnannya-knigu-vidgukiv-i-propozicij-ta-obovyazkove-oformlennya-dovgostrokovih-viz-za-mezhami-krayini

За ініціативою Мінекономрозвитку Уряд скасував 149 застарілих нормативно-правових актів, ухвалених у період 1993-1997 років, в тому числі скасовано норму обов’язкового ведення книги відгуків і пропозицій.

Книга відгуків і пропозицій на виробництвах, у торгівлі та закладах громадського харчування запроваджена ще за радянських часів з метою захисту прав споживачів через фіксацію у ній фактів їх порушення, рекомендацій та відгуків. Наразі ця форма захисту прав споживачів є неефективною і жодним чином не вирішує їхніх проблем. На практиці існує низка сучасних і більш дієвих інструментів для споживачів захистити свої права: можливість залишати відгуки на сайтах самих закладів або ж на інших спеціалізованих сайтах, прямі звернення до Держпродспоживслужби, Державної фіскальної служби, суду.

 

В частині оподаткування податком на додану вартість

 

Щодо відмови від використання режиму звільнення від оподаткування ПДВ операції з постачання на митній території України вугілля та/або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД, визначеного пунктом 45 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України

(Лист ДФСУ №863/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 04.03.2019 р.)

При здійсненні операцій з постачання на митній території України вугілля та/або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД платник ПДВ відповідно до пункту 45 підрозділу 2 розділу XX ПКУ застосовує тимчасовий режим звільнення від оподаткування ПДВ та має можливість відмовитися від нього чи призупинити його застосування на один або декілька звітних (податкових) періодів шляхом подання до контролюючого органу відповідної заяви.

 

Щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг, пов’язаних із програмною продукцією

(Лист ДФСУ №862/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 04.03.2019 р.)

У разі, якщо послуги із технічної підтримки (встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків) програмної продукції (комп'ютерних програм) є складовою частиною постачання програмної продукції та їх вартість включається до складу вартості програмної продукції, то операції з постачання програмної продукції звільняються від оподаткування ПДВ.

При цьому у разі, якщо послуги із технічної підтримки (встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків) програмної продукції (комп'ютерних програм) не є складовою частиною постачання програмної продукції та їх вартість не включається до складу вартості програмної продукції, то операції з постачання таких послуг оподатковуються ПДВ у загальновстановленому порядку з нарахуванням податку на вартість товарів/послуг за ставкою 20 відсотків.

Крім того, у разі, якщо внаслідок постачання послуг (виконання робіт), пов’язаних із програмною продукцією, відбуваються будь-які зміни у програмній продукції (у т. ч. оновлення, додатки, доповнення та/або розширення функціоналу комп'ютерних програм, права на отримання таких оновлень, змін, додатків, доповнень протягом певного періоду часу), то такі операції для цілей оподаткування ПДВ розглядаються як операції з постачання програмної продукції (окремих її елементів та/або компонентів) та не підлягають оподаткуванню ПДВ відповідно до підпункту 196.1.6 пункту 196.1 статті 196 розділу V ПКУ або пункту 26і підрозділу 2 розділу XX ПКУ (в залежності від умов постачання програмної продукції, визначених у цивільно-правовому договорі).

 

Щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з надання права на використання програмної продукції

(Лист ДФСУ №861/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 04.03.2019 р.)

Якщо згідно з ліцензійним договором умови використання програмної продукції (комп’ютерної програми та/або її компонентів) не обмежені функціональним призначенням такої продукції і її відтворення не обмежене кількістю копій, необхідних для такого використання та/або умови передачі права на розповсюдження примірників програмної продукції передбачають надання права на їх відтворення або якщо їх відтворення не обмежено використанням кінцевим споживачем, то отримання платежу як винагороди за надання вказаного права на використання програмної продукції/розповсюдження примірників програмної продукції для цілей оподаткування ПДВ визначається як роялті та відповідно така операція не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Якщо згідно з ліцензійним договором умови використання програмної продукції (комп’ютерної програми та/або її компонентів) обмежені функціональним призначенням такої програми і її відтворення обмежене кількістю копій, необхідних для такого використання (використання «кінцевим споживачем») та/або умови передачі права на розповсюдження примірників програмної продукції не передбачають надання права на їх відтворення або якщо їх відтворення обмежено використанням кінцевим споживачем, то отримання платежу як винагороди за надання права на використання такої програмної продукції/розповсюдження примірників програмної продукції не буде вважатися роялті, а такий платіж є оплатою вартості поставленої програмної продукції (комп’ютерної програми та/або її компонентів), у тому числі її копій, операція з постачання якої звільняється від оподаткування ПДВ відповідно до пункту 26 і підрозділу 2 розділу XX ПКУ.

 

Щодо можливості звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг з надання в оренду (суборенду) земельних ділянок, що перебувають у власності міської ради

(Лист ДФСУ №859/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 04.03.2019 р.)

Для застосовування режиму звільнення від оподаткування ПДВ, визначеного підпунктом 197.1.21 пункту 197.1 статті 197 розділу V ПКУ, необхідне одночасне виконання таких вимог:

- земельні ділянки, які надаються в оренду (суборенду), повинні перебувати у власності держави або територіальної громади (у тому числі місцевих рад);

- кошти за послуги з надання в оренду (суборенду) земельних ділянок, що перебувають у власності держави або територіальної громади, повинні сплачуватися у повному обсязі до бюджету (на відповідні рахунки органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів) безпосередньо тією особою, на яку покладено обов’язок щодо сплати обов'язкового платежу за оренду таких земельних ділянок.

 

Щодо можливості використання переплати з ПДВ, яка обліковується в інтегрованій картці платника Податку, для погашення поточних податкових зобов'язань з ПДВ за результатами звітного періоду без поповнення рахунку платника у системі електронного адміністрування податку на додану вартість

(Лист ДФСУ №855/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 04.03.2019 р.)

Суми ПДВ, що підлягають сплаті до бюджету за підсумками звітного (податкового) періоду та задекларовані у податкових деклараціях з податку на додану вартість, сплачуються до бюджету безпосередньо з електронного рахунку Платника податку. При цьому повернення зайво сплачених до бюджету сум ПДВ здійснюється у порядку визначеному статтею 43 ПКУ.

Також слід зазначити, що штрафні санкції застосовуються до платника Додатку, зокрема, у випадку несвоєчасної сплати узгодженої суми грошового зобов’язання, протягом строків, визначених ПКУ, безпосередньо до бюджету.

 

Щодо включення до декларації з податку на додану вартість (далі - ПДВ) сум ПДВ, зазначених у безпідставно (помилково) складеній податковій накладній

(Лист ДФСУ №817/6/99-95-42-03-15/ІПК

 від 28.02.2019 р.)

У разі складання податкової накладної без факту здійснення господарської операції та її реєстрації в ЄРПН платник податку відповідно до п. 192.1 ст. 192 Кодексу з метою виправлення помилок, допущених при складанні такої податкової накладної, може скласти розрахунок коригування до неї. Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем товарів/послуг, на якого була складена така податкова накладна.

Обсяги постачання товарів/послуг та сума ПДВ, вказані в такій податковій накладній (не підтвердженій первинними документами) і розрахунку коригування до неї, не підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ.

 

Щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з продажу житлової нерухомості

(Лист ДФСУ №799/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 28.02.2019 р.)

У випадку, якщо будівництво багатоповерхового будинку здійснюється безпосередньо платником, без залучення генпідрядника, операцією з першого постачання житла буде вважатися операція з передачі права власності (оформлення правовстановлюючих документів) на готове новозбудоване житло (об’єкт житлового фонду) до першого власника такого житла, незалежно від джерел фінансування будівництва. Така операція з першого постачання житла підлягає оподаткуванню податком на додану вартість на загальних підставах.

Операції з подальшого постачання житла (об’єктів житлового фонду) звільняються від оподаткування відповідно до підпункту 197.1.14 пункту 197.1 статті 197 розділу V ПКУ.

 

Щодо можливості складання податкових накладних з трьома і більше знаками після коми

(Лист ДФСУ №798/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 28.02.2019 р.)

Зазначення платником податку при заповненні графи 7 податкової накладної ціни постачання одиниці товару/послуги з більше ніж двома знаками після коми не є порушенням Порядку заповнення податкової накладної або причиною зупинення чи відмови її реєстрації в ЄРПН.

Зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, в якій вказано ціну постачання одиниці товару / послуги, яка містить після коми більше ніж два знаки, є підставою для формування податкового кредиту за умови відповідності іншим вимогам, що визначені в ПКУ.

 

Щодо можливості врахування сум податку на додану вартість, які сплачені авансом у попередніх та звітному (податковому) періодах постачальнику за товари/послуги, при розрахунку суми бюджетного відшкодування

(Лист ДФСУ №790/6/99-99-12-02-01-15/ІПК від 28.02.2019 р.)

 

Суми податку на додану вартість, які сплачені авансом у попередніх та звітному (податковому) періодах постачальникам товарів/послуг, беруть участь у розрахунку суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

 

Щодо формування податкового кредиту на підставі податкової накладної, у якій показник графи 7 «Ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ» містить після коми більше ніж два знаки

(Лист ДФСУ №787/6/99-95-42-03-15/ІПК

від 27.02.2019 р.)

 

Зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, в якій вказано ціну постачання одиниці товару/послуги (графа 7 податкової накладної), яка містить після коми більше ніж два знаки, є підставою для формування податкового кредиту за умови відповідності іншим вимогам, що визначені в Кодексі.

 

В частині оподаткування податком з доходів фізичних осіб, єдиним соціальним внеском

 

Щодо оподаткування процентів, нарахованих за кредитним договором на користь нерезидента, заборгованість за якими зараховується як додатковий внесок нерезидента до статутного капіталу

(Лист ДФСУ №866/6/99-99-15-02-02-15/ІПК від 04.03.2019 р.)

Резидент або постійне представництво нерезидента, що здійснюють на користь нерезидента або уповноваженої ним особи (крім постійного представництва нерезидента на території України) будь-яку виплату з доходу з джерелом його походження з України, отриманого таким нерезидентом від провадження господарської діяльності (у тому числі на рахунки нерезидента, що ведуться в національній валюті), утримують податок з таких доходів, зазначених у п.п. 141.4.1 цього пункту, за ставкою в розмірі 15 відсотків (крім доходів, зазначених у підпунктах 141.4.3 - 141.4.6 та 141.4.11 цього пункту) їх суми та за їх рахунок, який сплачується до бюджету під час такої виплати, якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати, що набрали чинності (п.п. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 Кодексу).

У разі, якщо проценти зараховуються у рахунок збільшення статутного капіталу, то доходи нерезидента із джерелом їх походження з України у вигляді процентів підлягають оподаткуванню відповідно до положень п. 141.4 ст. 141 Кодексу, незалежно від способу виплати такого доходу, якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати, що набрали чинності.

При цьому податок з доходів нерезидентів у вигляді процентів сплачується під час зарахування зустрічної однорідної вимоги.

 

Щодо оподаткування дивідендів , нарахованих фізичній особі - резиденту/нерезиденту

(Лист ДФСУ №852/6/99-99-13-02-03-15/ІПК від 04.03.2019 р.)

Дохід у вигляді дивідендів, нарахованих фізичній особі - резиденту/нерезиденту суб’єктом господарювання, платником податку на прибуток, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. та військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Водночас, дивіденди, нараховані платникові податку за акціями або іншими корпоративними правами, що мають статус привілейованих або інший статус, що передбачає виплату фіксованого розміру дивідендів чи суми, яка перевищує суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію (корпоративне право), емітовану таким платником податку згідно з п.п. 153.3.7 п. 153.3 ст. 153 Кодексу, для цілей оподаткування прирівнюються до виплати заробітної плати з відповідним оподаткуванням (п.п. 170.5.3 п. 170.5 ст. 170 Кодексу), тобто оподатковуються за ставкою 18 відсотків.

 

Щодо оподаткування допомоги по тимчасовій непрацездатності, яка виплачується Фондом соціального страхування на користь фізичної особи - підприємця платника єдиного податку та нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) на суми такої допомоги

(Лист ДФСУ №844/6/99-99-13-02-03-15/ІПК від 01.03.2019 р.)

Допомога по тимчасовій непрацездатності нарахована (виплачена) Фондом фізичній особі - підприємцю - платнику єдиного податку, є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором, а Фонд є податковим агентом щодо такого доходу.

При цьому слід зазначити, що відповідно до п. 179.2 ст. 179 Кодексу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі - Декларація) вважається виконаним і Декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи, зокрема, виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених розділом IV Кодексу.

Сума допомоги по тимчасової непрацездатності, отримана фізичною особою - підприємцем платником єдиного податку, не є базою нарахування єдиного внеску.

 

Щодо утримання податку з доходів нерезидента у вигляді процентів за позиками або фінансовими кредитами, наданими резидентам, за ставкою в розмірі 5 відсотків

(Лист ДФСУ №838/6/99-99-15-02-02-15/ІПК від 01.03.2019 р.)

Доходи нерезидента у вигляді процентів за позиками або фінансовими кредитами, наданими резидентам за рахунок коштів, отриманих нерезидентом внаслідок розміщення іноземних боргових цінних паперів на іноземній фондовій біржі, що не входить до переліку визначеного постановою КМУ від 06 вересня 2017 року № 675, оподатковуються у загальному порядку відповідно до п.п. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 Кодексу в розмірі 15 відсотків їх суми та за рахунок такого нерезидента під час виплати таких
доходів, якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати, що набрали чинності.

 

Щодо утримання неприбутковою організацією податку з доходів нерезидента, зокрема, під час виплати членських внесків нерезиденту - неприбутковій організації

(Лист ДФСУ №836/6/99-99-15-02-02-15/ІПК від 01.03.2019 р.)

У разі виплати резидентом членських внесків на користь нерезидента утримується податок в розмірі 15 відсотків їх суми та за рахунок такого нерезидента під час виплати таких внесків, якщо інше не передбачено положеннями чинних міжнародних договорів.

Якщо виплата доходу з джерелом його походження з України здійснюється на користь міжнародної організації, яка має імунітет згідно з міжнародними договорами, то такий дохід не підлягає оподаткуванню в Україні.

 

Щодо оподаткування доходу, який виплачується фізичній особі - нерезиденту юридичною особою

(Лист ДФСУ №820/6/99-99-13-02-03-15/ІПК від 28.02.2019 р.)

Дохід, який виплачуються фізичній особі - нерезиденту з території України юридичною особою - резидентом включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого нерезидента як інший дохід та оподатковується податком на доходи фізичних осіб і військовим збором на загальних підставах.

 

Щодо сплати податку на доходи

фізичних осіб за відокремленим підрозділом

(Лист ДФСУ №789/6/99-99-13-02-03-15/ІПК від 28.02.2019 р.)

ПДФО підлягає сплаті до відповідного місцевого бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) власних та/або орендованих приміщень (будівель) в різних регіонах України, в яких працюють наймані працівники такого суб’єкта господарювання, незважаючи на відсутність у такого суб’єкта господарювання відокремлених структурних підрозділів, на рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби України.

 

В частині спрощеної системи оподаткування

 

Щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності та оподаткування єдиним податком при здійсненні операцій з безоплатного отримання юридичною особою акцій (іменних цінних паперів) від фізичних осіб за договорами дарування

(Лист ДФСУ №868/6/99-99-15-02-02-15/ІПК від 04.03.2019 р.)

 

Безоплатно отримані цінні папери посвідчують грошове або інше майнове право підприємства; сума, що дорівнює номінальної вартості акцій, визнається доходом та є об’єктом оподаткування єдиним податком за обраною підприємством ставкою 5 відсотків.

 

В частині інших питань бухгалтерського обліку

 

Щодо обов’язку взяття на облік в контролюючих органах особи, яка отримала свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю

(Лист ДФСУ №791/Е/99-99-08-02-01-14/ІПК від 28.02.2019 р.)

Обов’язок стати на облік в контролюючих органах самозайнятої особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, як платника податків і як платника єдиного внеску виникає у адвоката, який за даними Єдиного реєстру адвокатів України здійснює адвокатську діяльність індивідуально, і така діяльність не є припиненою або зупиненою.

Так, відповідно до Кодексу, Закону № 2464, Порядку № 1588 та Порядку № 1162 для взяття на облік фізична особа, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність (адвокат), у строк 10 календарних днів після отримання свідоцтва, що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності, зобов’язана подати особисто (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу до контролюючого органу за місцем свого постійного проживання:

- заяву за ф. № 5-ОПП;

- заяву про взяття на облік платника єдиного внеску за ф.№ 1-ЄСВ; копію свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

 

Останні блоги:
Онлайн курс "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК 2022: ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС З АКЦЕНТОМ  НА ПСБО ТА ПКУ" (старт з 4 серпня 2022 р.)
Онлайн курс "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК 2022: ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС З АКЦЕНТОМ НА ПСБО ТА ПКУ" (старт з 4 серпня 2022 р.)
ЗАПРОШУЄМО ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ, ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ, БУХГАЛТЕРІВ, ВНУТРІШНІХ АУДИТОРІВ, АУДИТОРІВ НА ОНЛАЙН...
Вебінар 26.07.2022 р. «ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2022 Р.: ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ В УМОВАХ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ»
Вебінар 26.07.2022 р. «ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2022 Р.: ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ В УМОВАХ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ»
ЗАПРОШУЄМО КЕРІВНИКІВ, ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ, ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ НА ВЕБІНАР: В ВПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ ЮРИДИ...
Підписатися на розсилку актуальних новин

Наші послуги

  • аутсорсингові послуги
  • бухгалтерський облік
  • податковий консалтинг
  • юридичний та ринковий консалтинг
  • організація та проведення семінарів та тренінгів з питань бухгалтерського обліку та оподаткування
  • пакетні послуги
 

Про компанію

  • наша команда
  • головні цінності компанії
  • завдання роботи

 

Вартість послуг

Наші партнери

Блоги

Контактна інформація

Підписатися на розсилку актуальних новин
sci-consulting.com.ua
ТОВ "Ес.Сі.Ай.-Консалтинг"
© Copyright 2014
Стежте за нами:

Консультаційний телефон:

(063) 608-18-35
(097) 298-35-62

Розробка: Студія Любарського