Бухгалтерський Аутсорсинг

– ведення бухгалтерського обліку та складання звітності для юридичних осіб;

– бухгалтерське обслуговування юридичних осіб, що перебувають на спрощеній системі оподаткування;

– бухгалтерське обслуговування фізичних осіб – підприємців;

– підготовка фінансової звітності за міжнародними стандартами (МСФЗ);

– відновлення бухгалтерського обліку.

Бухгалтерський аутсорсинг – це послуга з передачі функцій з ведення бухгалтерського та податкового обліку, бухгалтерського контролю сторонній компанії для оптимізації системи управління та підвищення ефективності господарювання.
Це сервіс, який на сьогодні необхідний для успішного бізнесу, і наше завдання – допомогти бізнесу розвиватися, взявши на себе функції з організації та ведення обліку, складання та подання звітності, здійснення контролю.

Щодо переваг, які надає аутсорсинг, - це заощадження на витратах, в частині зарплати штатних працівників бухгалтерської служби, обладнання їх робочих місць, придбання програмного забезпечення, витратах на підвищення кваліфікації та передплату періодичних видань тощо.
Для цілей управління аутсорсинг дозволяє своєчасно відстежувати кризові явища всередині підприємства, запобігати податковим ризикам та ризикам спотворення звітності або неправильного відображення операцій.

Аутсорсингові послуги, які надає компанія «Ес.Сі.Ай.-Консалтинг», - це гарантія Вашого спокою і впевненості в майбутньому підприємства. Ведення бухгалтерського обліку нашими фахівцями – це додатковий інструмент податкового планування, оскільки ми допоможемо Вам вибрати оптимальний режим оподаткування, з урахуванням сфери діяльності компанії-клієнта і оптимізувати тим самим податкову базу в рамках чинного законодавства.
Враховуючи відповідальність, яку компанія бере на себе, ми усвідомлюємо, що працюємо на імідж нашого клієнта. У зв’язку з цим ретельно підбираємо фахівців та індивідуально підходимо до кожного проекту, гарантуючи якість своїх послуг.

 

«Для успіху не потрібно бути розумнішим за інших,
необхідно просто бути на день швидшим за більшість»

Теодор Рузвельт

 

 

Що являє собою аутсорсинг бухгалтерії?

Бухгалтерський аутсорсинг один із способів ведення бухгалтерської обліку із залученням консалтингової компанії, яка може вести облік в повному обсязі, надавати щомісячні, квартальні та разові послуги. Надання консалтингових послуг залежить від поставлених завдань замовника.

Саме слово «аутсорсинг» в перекладі з англійської мови означає «зовнішнє джерело». Бухгалтерський аутсорсинг - передача ведення бухгалтерського обліку сторонньої організації, яка надає послуги консалтингу. Компанія-клієнт повністю або частково передає роботу фахівця.

Бухгалтерський аутсорсинг - це сучасний варіант вирішення завдань з ведення бухгалтерського обліку, складання звітності та здійснення податкових розрахунків, максимально вигідний і зручний для керівника підприємства, який в свою чергу отримує якісні послуги за фіксовану плату і звільняється від необхідності контролювати правильність складання документації і своєчасності подачі звітів, переведення платежів та інших операцій.

Сьогодні послуги бухгалтерського аутсорсингу пропонує чимало консалтингових компаній. Перелік виконуваних функцій визначається індивідуально і залежить від потреб і специфіки діяльності замовника. Робота може вестися безпосередньо на території клієнта або дистанційно, з офісу консалтингової фірми.

Обов'язки відповідальних осіб консалтингових компаній

В обов'язки осіб, які виконують поставлені завдання, може входити як ведення бухгалтерського обліку під ключ, починаючи обробки первинної документації до здачі звітів до контролюючих органів, так і робота з окремих напрямків, це може бути складський облік або видача заробітної плати.

До основних обов'язків працівника консалтингової компанії входять:

  • Розробка та реалізація проєктів підприємства;
  • розробка документів по проєктам;
  • складання звітності про виконану роботу для безпосереднього керівника.

Коли необхідний комплексний консалтинг?

Потенціал для ефективної роботи в складних умовах підприємства дає комплексний консалтинг. При цьому буде мало, тільки використовувати певні напрямки консультаційної роботи, важливу значимість у веденні бізнесу мають комплексні консалтингові послуги.

Відповідальні особи в сфері комплексного консалтингу створюють адаптивну та дієву систему, що дозволяє тій чи іншій компанії збільшувати дохід, з використанням різних напрямків і форм консультування. В результаті застосування такої форми співпраці успіх в поставлених завданнях гарантований.

В роботі організацій часто виникають ситуації, коли повноважень рядового бухгалтера виявляється недостатньо для вирішення важких у виконанні завдань, а без належного бухгалтерського супроводу не обійтися жодному керівнику. У таких випадках допомагають сторонні компанії, які сумлінно і в терміни виконують конкретні завдання на постійній або тимчасовій основі. Виконавці впораються з надзвичайно складними завданнями і представлять звіт керівництву організації. Така допомога сторонніх фірм з ведення бухгалтерського обліку деяким компаніям просто необхідна і ціна на бухгалтерський аутсорсинг влаштовує керівника більше, ніж оплачувати роботу кількох штатних фахівців.

Не кожна організація може знайти відповідного фахівця з необхідним досвідом, який буде відслідковувати останні нововведення в сфері бухгалтерського обліку і оподаткування. У разі сумнівів щодо рівня професійних знань штатного працівника треба міняти на грамотного співробітника, що є зовнішнім спеціалістом. На пошуки нового працівника можна витратити багато часу, а позитивний показник і гарантію успіху ніхто не обіцяє. Не виключено, що у рядового виконавця є перспективи, але часом складну роботу потрібно проконтролювати і замовити аутсорсинг бухгалтерського обліку.

Гарантія успіху

Уклавши договір з нашою компанією, керівна особа організації отримує гарантію на якісне ведення бухгалтерського обліку, чітку і зрозумілу фінансову відповідальність виконавця. Організація економить на створенні власної бухгалтерії, адже буває, що потрібен не один бухгалтер, який несе відповідальність за виконувану роботу, а ціла команда бухгалтерів. В цьому випадку для керівника краще буде знайти не окремого бухгалтера, а конкретну фірму, яка надає подібні послуги.

 

Поділитися: