Бухгалтерський консалтинг

– діагностика стану бухгалтерського обліку;

– консультування з питань ведення бухгалтерського обліку та подання звітності;

– розробка та удосконалення системи внутрішнього контролю;

– послуги з організації бухгалтерського обліку та розробки облікової політики відповідно до вимог П(С)БО та МСФЗ;

– експрес-аналіз бухгалтерських документів, фінансової та податкової звітності;

– трансформація фінансової звітності за міжнародними стандартами (МСФЗ)

Незалежно від того, чи Ви вже досягли значних успіхів в комерційній діяльності, або тільки починаєте свій шлях у бізнесі, якісне бухгалтерське консультування висококваліфікованими фахівцями Вам просто необхідне. Отримання професійних бухгалтерських консультацій дозволить Вам швидко і своєчасно приймати ефективні управлінські рішення, що сприятимуть зміцненню і розвитку Вашого бізнесу.

Необхідність у бухгалтерських консультаціях особливо гостро відчувається при нестандартних, нетипових або незнайомих ситуаціях, коли бухгалтеру потрібно вирішити нагально питання, а часу на пошуки відповіді в різних джерелах інформації вкрай обмежений.

Професійні консультації з організації та ведення бухгалтерського обліку дозволяють в стислі терміни вирішити нагальні проблеми і відповісти на всі питання, що виникають у Вас в процесі фінансово-господарської діяльності. До переваг отримання послуг з консультування можна також віднести оперативність інформаційної підтримки Ваших управлінських рішень, економію часу на пошук потрібних нормативних документів та варіантів рішень проблемних питань, які вже перевірені на практиці.

Професіоналізм та значний практичний досвід дозволяють спеціалістам компанії «Ес.Сі.Ай.-Консалтинг» на високому рівні здійснювати консультаційний супровід з метою нормалізації та поліпшення фінансового стану компанії, створивши сприятливий клімат для реалізації обраних цілей. Гарантії економічності, обґрунтованості і відповідності законодавчим нормам наших послуг з бухгалтерського консалтингу – запорука захисту Ваших інтересів перед контролюючими органами та контрагентами.

«Індивідуалізм дозволяє завойовувати призи, а командна робота — чемпіонські кубки» 
 Джон Максвелл

 

Поділитися: