бухгалтерський Аутсорсинг

– ведення бухгалтерського обліку та складання звітності для юридичних осіб;

– бухгалтерське обслуговування юридичних осіб, що перебувають на спрощеній системі оподаткування;

– бухгалтерське обслуговування фізичних осіб – підприємців;

– підготовка фінансової звітності за міжнародними стандартами (МСФЗ);

– відновлення бухгалтерського обліку.

Бухгалтерський аутсорсинг – це послуга з передачі функцій з ведення бухгалтерського та податкового обліку, бухгалтерського контролю сторонній компанії для оптимізації системи управління та підвищення ефективності господарювання.
Це сервіс, який на сьогодні необхідний для успішного бізнесу, і наше завдання – допомогти бізнесу розвиватися, взявши на себе функції з організації та ведення обліку, складання та подання звітності, здійснення контролю.

Щодо переваг, які надає аутсорсинг, - це заощадження на витратах, в частині зарплати штатних працівників бухгалтерської служби, обладнання їх робочих місць, придбання програмного забезпечення, витратах на підвищення кваліфікації та передплату періодичних видань тощо.
Для цілей управління аутсорсинг дозволяє своєчасно відстежувати кризові явища всередині підприємства, запобігати податковим ризикам та ризикам спотворення звітності або неправильного відображення операцій.

Аутсорсингові послуги, які надає компанія «Ес.Сі.Ай.-Консалтинг», - це гарантія Вашого спокою і впевненості в майбутньому підприємства. Ведення бухгалтерського обліку нашими фахівцями – це додатковий інструмент податкового планування, оскільки ми допоможемо Вам вибрати оптимальний режим оподаткування, з урахуванням сфери діяльності компанії-клієнта і оптимізувати тим самим податкову базу в рамках чинного законодавства.
Враховуючи відповідальність, яку компанія бере на себе, ми усвідомлюємо, що працюємо на імідж нашого клієнта. У зв’язку з цим ретельно підбираємо фахівців та індивідуально підходимо до кожного проекту, гарантуючи якість своїх послуг.

 

«Для успіху не потрібно бути розумнішим за інших,
необхідно просто бути на день швидшим за більшість»

Теодор Рузвельт

 

Поділитися: